fun.masoko.net

Подбрани вицове и мъдри мисли!

Archives


Fri 27 November 2020
Стюардеса
Thu 26 November 2020
Права е мама
Thu 26 November 2020
Циганин и полицай
Thu 26 November 2020
3 деца
Wed 25 November 2020
Две крави си говорят
Tue 24 November 2020
Седи пич в купето на влака
Wed 18 November 2020
Жена обижда мъжа си
Sat 14 November 2020
Как се наричат женските динозаври
Mon 09 November 2020
След купон
Mon 09 November 2020
Професии
Mon 09 November 2020
Променливо съпротивление
Sun 08 November 2020
Всеки божи ден!
Sun 08 November 2020
Иванчо отсъства от училище
Sun 08 November 2020
Изречение в рима
Sun 08 November 2020
Хед шот / Фейсбук
Sun 08 November 2020
Овчар и юпи
Sun 08 November 2020
Ало, 112 ли е?
Wed 04 November 2020
Видяло кучето боабаб
Tue 27 October 2020
Винаги ми е било трудно
Tue 27 October 2020
Кръводаряване
Tue 27 October 2020
В самолета
Tue 27 October 2020
Осиновен
Tue 27 October 2020
Няколко съгласни
Tue 27 October 2020
Тълкуване на сънища
Tue 27 October 2020
Когато бях на 15 години
Tue 27 October 2020
Една лекарка не може да заспи.
Tue 27 October 2020
Ученици запишете Илиада
Wed 14 October 2020
Интервю за работа
Wed 14 October 2020
Нещо друго трябва ли ти?
Wed 14 October 2020
Като фъстъче
Wed 14 October 2020
Ти па как разбра?
Tue 13 October 2020
Девойка ражда
Tue 13 October 2020
Данъчна проверка
Tue 13 October 2020
Щурец и богомолка
Tue 13 October 2020
Искаш ли още вино?
Tue 13 October 2020
Изпит
Mon 12 October 2020
Братовчедка
Mon 12 October 2020
Кажете ми грубо
Mon 12 October 2020
Най-добрия приятел
Mon 12 October 2020
От мързел
Mon 12 October 2020
Отче, съгреших
Mon 12 October 2020
Урок по английски